Jak powstaje obuwie?

Jak powstaje obuwie?

Z reguły gdy ktoś mówi o butach zazwyczaj zaczyna od tego z jakiej są one firmy i z czego są wykonane. Później przechodzi się do tego z jakiej są kolekcji, do czego one będą pasowały i zaczynamy mówić na temat walorów wizerunkowych. Jednak rzadko się zdarza, że ktoś zacznie pytać w jaki sposób te buty zostały wykonane.


 

Z mojej obserwacji wynika, że bardzo rzadko porusza się ten temat. A przecież fajnie było by wiedzieć jak powstaje obuwie. Ostatnio na YouTubie znalazłem krótki film o tej tematyce. Jego autor zabrał kamerę do polskiej fabryki obuwia gdzie od środka można zobaczyć w jaki sposób ono powstaje. Wydaje mi się to całkiem ciekawą sprawą z tego względu, że producenci obuwia raczej nie chwalą się tym w jaki sposób tworzą swoje produkty. Tak samo jak większe marki.

Krótki wstęp do filmu

Film znalazłem na kanale Fabryki w Polsce. Jak sama nazwa wskazuje widzowie są zabierani za kulisy i mogą obejrzeć proces produkcji od środka w fabrykach na terenie naszego kraju. Działa to na takiej samej zasadzie jak w programie Jak to jest Zrobione. W tym odcinku jest pokazana polska marka butów Edek. Więcej nic nie piszę bo nie chcę spoilerować. Zapraszam do oglądania!

 

 


 

Zapraszamy również na nasz fan page gdzie regularnie pojawiają się ciekawe materiały. Zajrzyj również do naszego sklepu! Mamy tam niemieckie jak i polskie marki w umiarkowanej cenie.

Zródła:

Kanał Fabryki w Polsce – https://www.youtube.com/channel/UCzP_5Albvh2twF7b5iTU1FQ

Link do Filmu – https://www.youtube.com/watch?v=Jw6GmXYTc_s

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress