Giuseppe Zanotii – twórca bajecznie drogich butów!

Giuseppe Zanotii – twórca bajecznie drogich butów!

Giuseppe Zanotii to projektant obuwia włoskiego pochodzenia. Jego pierwsza kolekcja zadebiutowała w 1994 roku w Nowym Jorku gdzie odniósł swój pierwszy sukces. Ten twórca charakteryzuje się kreowaniem bardzo drogich modeli na które mogą sobie pozwolić dość bogate osoby. Jednak co jest tak niepowtarzalnego w jego stylu?

Guseppe Zanotti women

 

Ta historia jest związana z założeniem przez niego firmy. Kupił on fabrykę w małej miejscowości gdzie rozpoczął on produkcję swoich butów. Jego celem było stworzenie kolekcji przeznaczonej dla gwiazd i zamożnych osób. Jednak jak ktoś chce zaistnieć na rynku mody to musi się on wyróżnić od innych. To jest gwarantem sukcesu w tej dziedzinie. I nie było wyjątku w tym przypadku. Wyróżnił się tym, że wpadł na pomysł stworzenia butów które będą ozdobione różnymi drogimi kamieniami, łańcuszkami i klamrami. Dodatkowo tworzył on swoje autorskie projekty co przyczyniło się do tego, że na tą chwilę jego buty wyróżniają się metalowymi elementami i nieoczekiwanymi kontrastami. Na początku swojej ścieżki skupił się on na produkcji damskiego obuwia. W jego twórczości można znaleźć każdy rodzaj obuwia damskiego. Ale prawdziwa magia kryje się w jakości. Na tą chwilę szpilki Zanotti to synonim jakości i luksusu. I właśnie z tego powodu cena tych butów zaczyna się od 1000 zł w górę.

Zanotti to nie tylko obuwie dla kobiet!

Jednak Zanotti to nie tylko obuwie dla kobiet. Wraz z rozwojem swojej marki wrócił do tworzenia butów dla mężczyzn. Więc w jego zbiorach można znaleźć skórzane obuwie. Nie oszukujmy się. Jest równie drogie co modele dla kobiet. Są to głównie klasyczne wzory ale przyciągają one wielu mężczyzn z całego świata. Warto jest wspomnieć, że są one tworzone dla osób które są pewne siebie i nie boją się eksperymentować.

Guseeppe Zanotti men

 

Buty na skalę współczesności!

Giuseppe Zanotti nie jest typem osoby która lubi zwalniać. Mimo 60 lat na karku dalej tworzy coraz to nowsze modele. Lubi również eksperymentować i często przemyca sneakersy czy buty sportowe do swoich kolekcji. Oczywiście każdy z tych modeli ma swoją cenę i jest wykonany zgodnie z wyobrażeniem tego mistrza. To określenie świetnie do niego pasuje, bo już dawno zasłużył sobie na ten tytuł i dalej tworzy nowe trendy za którymi podążają inni mniej znani twórcy czy inne marki obuwnicze.


Zapraszamy również na nasz fan page. Zajrzyj również do naszego sklepu!

 

Źródła zdjęć:

https://pl.pinterest.com/pin/33214115975914503/?lp=true

http://www.lindelepalais.com/en-US/men/designer/giuseppe_zanotti/shoes

http://www.jemerced.com/top-5-najwazniejszych-projektantow-obuwia-naszych-czasow/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress